تشدیدحملات نامنظم علیه متجاوزین سعودی ازسوی رزمندگان یمنی

ارتش و کمیته های مردمی یمن با هجوم به نیروهای سعودی در شهر مرزی «نجران»و وارد کردن تلفات به متجاوزین و نیز انهدام تعدادی ازخودروهای نظامی آنان، منطقه را ترک و به پایگاههای خود مراجعت کردند.

عملیات ارتش یمن در شهر مرزی «نجران»/ انهدام خودروهای نظامی سعودی

 

به نقل از المسیره، ارتش و کمیته های مردمی یمن با قدرت به عملیات های خود علیه متجاوزان سعودی و مزدوران آنها در مناطق مختلف ادامه می دهند.

بنا به اعلام رسانه های یمنی، در جریان عملیاتی که روز گذشته (۹۷/۱۲/۷) در شهر مرزی نجران اجرا شد، علاوه کشته و زخمی شدن چندین نفر از نظامیان و مزدوران آنها، تعدادی از خودروهای نظامی رژیم سعودی نیز منهدم شدند.

ملاحظه: از حدود ۶ ماه پیش تا کنون تدریجا موازنه قوا در جبهه های نبرد بنحو محسوسی بنفع رزمندگان یمنی تغییر کرده و از یک طرف نیروهای یمنی با روحیه مضاعف در صحنه های نبرد ظاهر می شوند و تقریبا با کمترین مقاومتی روبرو می شوند و از سوی دیگر متجاوزین سعودی_ اماراتی و مزدوران آنها بدلیل فقدان روحیه و انگیزه لازم برای جنگ، فقط در فکر فرار از معرکه هستند که طبعا جنگ برای متجاوزین و آمریکا و رژیم صهیونیستی بصورت فرسایشی درآمده و هیچ راه حلی برای برون رفت از این وضعیت شکننده برایشان جز پذیرش شکست خفت بار و با دستان خالی متصور نیست.

موضوع بالا برای بسیاری از ناظران بین المللی و کشورهای اروپایی که در گذشته از حامیان حمله به یمن بوده اند (و الان نیز هستند ولی از راههای دیگر) روشن شده فلذا بظاهر در حال فاصله گرفتن از آمریکا و رژیم سعودی هستند اما قبول شکست برای مثلث شرارت (عبری_عربی_غربی) بقدری دردناک است که فعلا با تداوم وضع موجود، منتظر بازشدن مفرّی برای خروج از باتلاق یمن می باشند هرچند می دانند تداوم وضعیت فعلی نیز کاملا بضرر آنها بوده و باید با خسارت مضاعفی به آن خاتمه دهند.

در مورد رزمندگان یمنی هم گرچه الان در شرایط فوق العاده سختی بسر می برند، اما چشم انداز بسیار روشنی برایشان وجود دارد که بزودی به آن خواهند رسید. انشاءالله

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد