خوزستانی ها با داشتن بصیرت با کمترین هزینه تحریکات دشمن را ناکام گذاشتند

با بررسی حوادث ناشی از پروژه اغتشاش و ناآرام سازی که با هدف براندازی نظام ج.ا.ا. از سوی مثلث شوم (آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی) و هزینه عربستان سعودی و پادویی منافقین و سلطنت طلب ها در حال اجراست، به این نکته اساسی و مهم پی می بریم که به مرور زمان، علی رغم پیچیده تر و گسترده تر شدن تاکتیک های بکار رفته در این عملیات، شاهد کاهش شدید تأثیرات و خسارت های پروژه ناآرام سازی هستیم:

  • دشمنان در فتنه ۸۸ با تمرکز بر پایتخت، توانستند تعداد زیادی از مردم تهران را به بهانه تقلب در انتخابات به مدت ۸ ماه به صحنه بیاورند و خسارت زیادی به کشور و اعتبار جهانی ایران بزنند.
  • در آشوب های زمستان ۹۶ با تغییر تاکتیک از« مرکز» به «پیرامون» با موج سواری بر نارضایتی عادی مردم در اعتراض به گرانی ها، توانستند پس از مشهد اعتراضات را به چندین شهر (بویژه استان اصفهان) گسترش دهند ولی با تفکیک صف مردم از اغتشاشگران، نا آرامی ها در ظرف یکی دو هفته فروکش کرد (هر چند کشته ها و خساراتی هم در پی داشت).
  • در حوادث شهر کازرون (۲۸ اردیبهشت ۹۷) که به بهانه شایعه تقسیمات کشوری و با موج سواری منافقین اتفاق افتاد، هوشیاری مردم باعث شد این غائله ظرف یکی دو روز با خسارت بسیار اندکی پایان یابد.
  •  قضیه تظاهرات و اعتصاب (اجباری) بازاریان تهران در اعتراض به نوسانات ارز، (۵ تیر ۹۷) با وجود سرمایه گذاری وسیع دشمن، چه از نظر زمانی و چه از نظر میزان خسارت وارده، بسیار محدودتر ازحوادث قبلی فیصله پیدا کرد.
  • در جریان آشوب در شهرهای خرمشهر و آبادان در اعتراض به شوری آب (۹ تیر ماه ۹۷) به نظر می رسد خوزستان بویژه مردم خرمشهر و آبادان در این زمینه رکورددار باشند چرا که علی رغم انگشت گذاشتن بر نیاز اولیه مردم مثل آب و دامن زدن به اختلافات قومی و طرح مسئله عرب و عجم و حجم گسترده عملیات روانی نظیر فروش آب شیرین به کشورهای همسایه و مانور علنی سلاح از سوی مزدوران بیگانه، مردم منطقه با هوشیاری و با بصیرت انقلابی توانستند نسبت به حوادث گذشته، توطئه ها را با کمترین خسارت و در سریعترین زمان ممکن، در نطفه خفه کنند.

ملاحظه: هرچه جلوتر می رویم، عامه مردم بلوغ سیاسی-اجتماعی بیشتری پیدا کرده و در مقابل توطئه های دشمن، موفق تر و عاقلانه تر عمل می کنند و لذا مثلث شرارت در طراحی و برنامه ریزی آشوب و شرارت خیلی زود متحمل شکست و انفعال می شوند.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد