ناصری

پاسخ کوبنده یک مقام عراقی به تهدیدات رژیم سعودی علیه ایران

بن سلمان

                محمد بن سلمان ولیعهد رژیم سعودی

 

وی در واکنش به اظهارات موهن ولیعهد سعودی درباره امام زمان(عج) و جمهوری اسلامی ایران، «بن‌سلمان» را فردی جاهل به الفبای دین و نوکر مستکبران توصیف کرد.
وی ضمن اشاره به اینکه تمام مذاهب اسلامی به امام مهدی(عج) معتقدند، اظهار داشت: رژیم شرور سعودی تفرقه‌جو است؛ وگرنه حتی “القاعده” نیز به مهدویت اعتقاد داشت و «بن‌لادن» را مهدی موعود می‌دانست! اغلب مقامات ارشد آمریکایی هم پیرو کلیسای انجلیکانی هستند و به موضوع منجی اعتقاد دارند.
ایشان در ادامه افزود: امروز ملت‌ها بیدار شده‌اند. آل‌سعود از موشک‌های پابرهنگان یمنی به وحشت افتاده و با رسیدن محور مقاومت به عربستان و زمینه‌سازی ظهور امام زمان(عج)، ارکان حکومت شان در معرض فروپاشی قرار گرفته است.
معاون دبیرکل نُجَباء با تأکید بر اصالت یهودی و پیوندهای صهیونیستی آل‌سعود، اظهارات اخیر بن‌سلمان را حرکتی با نیت سرپوش نهادن بر شکست‌های اخیر اسرائیل و اتباع آن در برابر محور مقاومت دانست و گفت: ریاض برای جبران ناکامی‌ها می‌کوشد به‌سرعت روابطش را با تل‌اویو علنی کند.
دکتر الناصری در بخش دیگری از گفتگو با تلویزیون عراقی “آفاق” خاطرنشان ساخت: آل‌سعود آثار اسلامی را نابود کردند زیرا با اصل اسلام دشمن‌اند. آن‌ها حتی خانه پیامبر(ص) را به سرویس بهداشتی تبدیل کردند!
وی با تأکید بر اینکه تحولات جاری منطقه زمینه‌ساز ظهور امام زمان(عج) است، به رژیم سعودی هشدار داد: ما فعلا مشغول تکمیل محاصره رژیم اشغالگر قدس هستیم و به‌زودی در مسجدالاقصی نماز می‌خوانیم؛ کما اینکه اگر اراده کنیم، ظرف چند ساعت می‌توانیم در مکه و مدینه نماز بخوانیم.
ایشان در پایان، سخنان تهدیدآمیز ولیعهد سعودی علیه ایران را نشانگر شخصیت بیمار محمدبن‌سلمان ارزیابی کرد و گفت: آل‌سعود از دیرباز مزدور صهیونیست‌ها بودند و به خواست آمریکا دنبال جنگ‌افروزی در منطقه هستند. اگر عربستان جنگی علیه ایران به‌راه بیندازد، نابودی خودش را سرعت بخشیده است. پایان این جنگ، سرنگونی پادشاهان و آغاز عصر ملت‌ها خواهد بود.

ملاحظه: در شرایط پیچیده فعلی بیش از همه رژیم های سعودی و صهیونیستی در معرض تلاشی و فروپاشی قرار دارند و لذا هر دو رژیم به شدت در تلاش اند تا با گسترش درگیری و کشاندن آن به سایر کشورها، به نحوی زمان فروپاشی شان را به عقب انداخته و خود را از وضعیت شکننده فعلی رها کنند اما متغیرهای زیادی وجود دارند که اجازه فرصت به آنها را نمی دهند و چاره ای جز نابودی این دو رژیم سفاک وجود ندارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد