مصلحی

دشمن در حال طراحی فتنه جدید با هدف تضعیف ولایت فقیه

حجت الاسلام مصلحی وزیر سابق اطلاعات: در سال ۹۷ یا ۹۸ قطعا دشمن فتنه‌ای را طراحی می‌کند و محور آن نیز ولی‌فقیه است.

 

                        حجت الاسلام مصلحی وزیر سابق اطلاعات

 

حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در مراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و سالگرد شهدای ۱۵ خرداد در حرم مطهر رضوی(ع)، مطالب مهمی بیان کرد که به نکات مهم آن اشاره می شود:

  • آمریکا در حال فروپاشی است، بیش از ۱۴ میلیون مقاله در این زمینه وجود دارد که عنوان می‌کنند انقلاب اسلامی منشا این فروپاشی است.
  • ما در مسیر پیشبرد و پیشرفت انقلاب با فتنه‌های بزرگی مواجه هستیم؛ دشمن درحال طراحی فتنه جدیدی علیه رهبری است که ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در این مسائل ماموریت بزرگی پیش رو دارند؛ اگر فتنه ۸۸ را پشت سر گذاشتیم باید خود را برای فتنه‌های بزرگ‌تر آماده کنیم.
  • حوادث سال ۱۳۸۸ تمام نشده و دشمن با رفع اشکالات خود به دنبال طراحی فتنه‌ای جدید است که محور آن‌ اصل نظام و ولایت فقیه است. این اعترافاتی است که جاسوسان دستگیر شده نیز به آن اقرار کرده‌اند و عده‌ای نیز در داخل با طرح و نقشه‌های دشمن همراهی می‌کنند. در فتنه ۸۸ اوباما بیان کرد که اشکال بزرگ ما در آن فتنه این بود که از طبقه متوسط به بالا استفاده کردیم و نتوانستیم طبقه متوسط به پایین را پای کار بیاوریم.
  • در فتنه جدیدی که در حال طراحی آن هستنند، اصل و محور نظام یعنی ولایت‌فقیه را هدف قرار می‌دهند؛ در جامعه نیز این وضعیت دیده می‌شود که حرکتی در حال شکل‌گیری است؛ بسیاری از حرکت‌هایی که انجام می شود برای ردگم‌کنی است تا فضایی ایجاد شود که مردم سراغ مسئولان نروند و مستقیم اعتراضات خود را به سمت ولی‌فقیه ببرند.
  • در فتنه ۸۸ بحث انتخابات بود که در یک سال قبل از انتخابات شبکه‌های ماهواره‌ای که از طرف استکبار طراحی شده بود، نقش داشتند. در سال ۹۷ یا ۹۸ قطعا دشمن فتنه‌ای را طراحی می‌کند و محور آن نیز ولی‌فقیه است. فردی که مسئول است و قول داده باید پاسخگو باشد و نباید نظام را مورد هدف قرار داد.
  • ویژگی خاص امام(ره) این بود که ولایت‌مداری را به معنای واقعی کلمه شکل داد. یهود و نصارای امروز آمریکا و اروپا است که برای مقابله با ایران بین خود تقسیم کار کرده‌اند.

ملاحظه: مقام معظم رهبری در مرقد امام راحل نیز صراحتا به طراحی عوامل دشمن در ایجاد غائله در نقاط مختلف کشور اشاره و تبیین فرمودند:

دشمن در یک‌چنین مواردی نقشه میکشد، عوامل نفوذی خود را، در واقع اشرار و انسان های خبیثی را به تعداد معدودی در این اجتماعات وارد می کنند تا اجتماعات آرام مردم را تبدیل کنند به حرکت ضدّ امنیّتی و حرکت آشوبگرانه تا به این وسیله کشور را و ملّت را و نظام جمهوری اسلامی را بدنام کنند؛ این را مردم در سراسر کشور توجّه داشته باشند؛ این نقشه‌ی دشمن است، ما خبر داریم؛ نشسته‌اند برنامه‌ریزی کرده‌اند برای این کار؛ البتّه به گمان من بلکه به اعتقاد راسخ من، اینها کور خوانده‌اند و مردم عزیز ما در مقابل آنچه آنها برنامه‌ریزی کرده‌اند، با قدرت، با شهامت، با هوشیاری خواهند ایستاد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد