سوریه

آغاز عملیات از سوی محور مقاومت در شمال حمص

سوریه

                  نقشه عملیاتی سوریه

دقیقا یک روز بعد از حملات موشکی محور شرارت به سوریه، نیروهای محور مقاومت دست به عملیات تازه ای در منطقه شمال حمص و جنوب حماء زدند که در مراحل اولیه به توفیقاتی رسیده و چند روستا از جمله سلیم و حمرات را از لوث وجود تروریست ها پاکسازی کردند.

در ادامه عملیات فوق، تعداد ۸ فروند جنگنده روسی با پرواز در آسمان شمال حمص و جنوب حماه بیش از ۳۰ بار مواضع گروهک های تروریستی حاضر در این منطقه را هدف حملات سنگین خود قرار دادند.

این حملات سنگین که در طول چند هفته گذشته در این منطقه بی سابقه بوده به منظور برهم زدن خطوط پدافندی، اتاق‌های عملیات، انبارهای مهمات و مراکز آموزشی گروه های تروریستی مورد حمایت آمریکا صورت گرفته و همچنان ادامه دارد.

عمده ترین گروه های تروریستی مستقر در این منطقه که مشرف به بزرگ راه اصلی دمشق – بیروت است، شامل النصره، جیش العز و جیش النصر است و تروریست ها در یک‌ منطقه‌ محدود (شهرهای تلبیسه و الستن) محاصره شده و هیچ راهی جز تسلیم برای آنها وجود ندارد.

ملاحظه: گزارش های میدانی حاکیست نیروهای عمل کننده با روحیه مضاعف و با دست برتر وارد عمل شده و با قوت در حال تارومار کردن تروریست ها می باشند. 

شایان ذکر است این عملیات دقیقا پاسخی به حملات موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به مواضع ارتش سوریه به شمار می‌رود و پیام روشنی برای ناظران بین المللی به همراه دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد