پیروزی‌های جبهه مقاومت؛ علت اصلی عصبانیت ترامپ 

آیت الله کعبی

                  آیت الله عباس کعبی؛ عضو هیات رئیسه خبرگان رهبری

آیت الله کعبی روز گذشته (۹۷/۵/۲۳) در یک نشست خبری با اشاره به فریاد‌های رئیس جمهور آمریکا، تصریح کرد: علت اصلی داد و فریادهای ترامپ، پیروزی‌های محور مقاومت است و امروز، کلید آزادی قدس، در پیروزیِ مقاومتِ یمن است.

 عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری طی بازدید از دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، در نشست خبری با اصحاب رسانه حضور یافت و اظهاراتی ایراد کرد.
آیت‌الله  کعبی با اشاره به پیروزی‌های محور مقاومت در منطقه، گفت: بالاترین پیروزی‌های محور مقاومت به برکت خون شهدا محقق شد و این جریان توانست بر آمریکا، رژیم صهیونیستی، مزدوران تکفیری آن‌ها و رژیم کودک‌کش سعودی پیروز شود.
وی ادامه داد: پس از این توفیقات، شاهد پیشرفت‌هایی بزرگ در کشورهای منطقه و احیای دوباره امت اسلامی خواهیم بود که به ایجاد تمدن بزرگ اسلامی خواهد انجامید.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم علت اصلی داد و فریادهای رئیس‌جمهور آمریکا را پیروزی‌های محور مقاومت دانست و تأکید کرد: این جریان با عزم و اراده خواهد توانست در دل دشمنان از جمله ترامپ هراس بیندازد و آن‌ها را شکست دهد.
آیت الله کعبی رسانه‌های مقاومت را “صدای مظلومان جهان” توصیف کرد و اظهار داشت: امروز آمریکا و مزدورانش فجیع‌ترین جنایات را مرتکب می‌شوند و در سوی مقابل ـ برخلاف تبلیغات نادرست ـ این جبهه مقاومت است که از حقوق‌بشر دفاع می‌کند.
وی حضور در صحنه رزم و انعکاس حقایق میدانی را جزو نقاط قوت رسانه‌های مقاومت برشمرد و این رسانه‌ها را به تبیین “فلسفه مقاومت” در منظر افکار عمومی فرا خواند.
نماینده خوزستان در مجلس خبرگان خاطرنشان ساخت: بر اساس روایات، هرکس که جهاد را ترک کند، لباس ذلت به او پوشانده خواهد شد. بنابراین مقاومت مایه عزت و کرامت و پیشرفت است؛ همانگونه که ایران در طول چهار دهه ـ علیرغم جنگ تحمیلی و تحریم‌های فزاینده ـ رشد کرد و با ایجاد هراس در دل دشمنان، توازن رعب به‌وجود آورد.
آیت الله کعبی با اشاره به تجربیات ارزشمند حزب‌الله لبنان در نبرد با دشمن صهیونیستی و انتقال روحیه مقاومت به گروه‌های جهادی در عراق و سوریه، تصریح کرد: مطمئنا محور مقاومت با توان ابداع و ابتکار بر تحریم‌های آمریکا غلبه خواهد نمود.
وی ضمن تمجید از راهبرد مقاومت اسلامی نُجَباء در عراق با هدف خدمت‌رسانی به مردم، اضافه کرد: مقاومت، پل پیشرفت و راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی، امنیتی و فرهنگی است. فلسفه مقاومت، کمک به مردم و ایجاد امنیت و انسجام بوده و طبیعی است که گروه‌های مقاومت مانند نُجَباء بعد از پایان مرحله نظامی، وارد فاز اجتماعی و محرومیت‌زدایی شوند.
مدرس خارج فقه و اصول در بخش دیگری از این نشست خبری، یمن را خط مقدم مواجهه با آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی دانست و اظهار داشت: در نبرد “الحدیده” شاهد بودیم که ناوگان دریایی آمریکا، جنگنده‌های صهیونیستی، همچنین یگان‌های نظامی عربستان و امارات به این بندر حمله کردند اما به سختی شکست خوردند.
آیت‌الله عباس کعبی ضمن ابراز تأسف از انعکاس نیافتن مظلومیت ملت یمن در رسانه‌های بین‌المللی، گفت: در حال حاضر، کلید آزادی قدس در پیروزیِ مقاومتِ یمن است و به یاری خداوند این پیروزی نزدیک خواهد بود.
وی از قول پژوهشگران صهیونیستی افزود: در نهایت آل‌سعود سقوط می‌کند، چون در برابر مقاومت یمن شکست خورد.
گفتنی است آیت‌الله کعبی در جریان این دیدار، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف مرکز ارتباطات و امور رسانه‌ای مقاومت اسلامی نُجَباء در ایران، رهنمودهای مفیدی ارائه و از فعالیت‌های مؤثر کارکنان قدردانی کرد.

ملاحظه: محور مقاومت در یمن بزرگترین دشمن متحجر را هدف قرار داده و درشرف پیروزی نهایی است که بزودی آخرین سنگرهای دشمن را منهدم خواه کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد