شکست قطعی نظام سلطه در جنگ دلار و عبور مقتدرانه ملت ایران از این مرحله

 

هفتصد هزار بسیجی روز پنج‌شنبه (۹۷/۷/۱۲) در سراسر کشور از جمله در ورزشگاه آزادی به نمایندگی از هشتاد میلیون نفر ملت ایران با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدیدپیمان کردند.

معظم له در ورزشگاه آزادی، ترامپ نادان و بیچاره را تحقیر و به شتری خوش‌خیال تشبیه فرمودند که به خودش و اروپایی‌ها وعده داده که اگر دو سه ماه تحمل کنند، کار ایران تمام خواهد شد.

این شتر خوش‌خیال نظام سلطه، تهدید کرده که از اواسط آبان‌ماه (هم‌زمان با سالروز استکبارستیزی در ایران)، ایران با شدیدترین تحریم‌ها مواجه و دیگر هیچ کشوری حق خرید نفت ایران را نخواهد داشت.

و اما نکته تلخ در این میان اینکه در داخل کشور، عده‌ای از به اصطلاح خواص (شامل غربزدگان، سیاست زدگان، روشنفکرنماها، سست‌کمربندها و…) قالب تهی کرده و در هم‌سویی آشکار با نظام سلطه، نسخه تسلیم شدن ملت ایران را تجویز و تبلیغ می‌کنند.

فرمانده معزز کل قوا این دسته از خودباختگان را خائن به ملت نامیده و فرمودند: «من صریحاً اعلام می‌کنم؛ کسانی که در داخل کشور، این فکر را که مطلوب و محبوب دشمنان است، ترویج می‌کنند، اینها خیانت می‌کنند، این خیانت به کشور است. اینکه بر طبق میل دشمن ما ترویج کنیم که راهی جز پناه بردن به دشمن نداریم، این بزرگترین خیانت در حق ملت است؛ البته این اتفاق نمی‌افتد. من به حول و قوه الهی و با همراهی شما، تا جان و توان دارم، نخواهم گذاشت این اتفاق در کشور بیافتد».

ملاحظه: صرف نظر از اینکه به دلایل متعدد امکان تحقق خواسته شیطان بزرگ و شتر خوش‌خیال غرب مطلقاً وجود ندارد، حقیقت اینست که آمریکا دیگر ابرقدرت نیست و در حال حذف شدن از سپهر مدیریت سیاسی جهان است و این رجزخوانی احمقانه‌ ترامپ بیش از آنکه جنبه اجرایی داشته باشد، در حد یک عملیات روانی ارزیابی می شودکه اهداف متعدد اقتصادی، سیاسی و امنیتی را دنبال می‌کند که برخی از آنها از این قرار است:
– مدیریت افکار عمومی داخلی آمریکا و سرپوش گذاشتن بر ناتوانی‌ها وضعف‌های دولت مستأصل و درمانده آمریکا با پروژه دشمن‌سازی و بزرگنمایی خطر ایران.
– پروپاگاندا و ترساندن کشورهای جهان از خرید نفت ایران و متوقف کردن روابط اقتصادی خود با ایران.
– ایجاد اجماع بین‌المللی علیه ایران در شرایطی که با جرأت می‌توان گفت بجز سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان هیچ کشور دیگری مایل به همراهی با آمریکا نیست.
– تأثیرگذاری بر افکار عمومی مردم ایران، با هدف تعقیب فروپاشی ادراکی و دوقطبی سازی جمعیتی و مطالبه مذاکره با آمریکا توسط مردم ایران از نظام.
– زمینه سازی برای ایجاد ائتلاف منطقه‌ای علیه ایران، حول محور وهابیون تحقیر شده‌ حاکم بر حجاز.
– امید دادن و متحد کردن عناصر خودباخته و مزدور داخلی و تمامی کسانی مرد میدان مبارزه با دشمن نیستند. این جماعت مرعوب و احیاناً مزدور تنها در سایه رجزخوانی ترامپ است که برای خالی کردن دل مردم و القای تسلیم شدن مردم ایران، میدان‌ فعالیت پیدا می‌کنند.
– زمینه سازی برای قبول و تحمیل ضرورت ادامه مذاکره با آمریکا به سیاسیون ایران در باره ‌‌«برجام مالی»، «برجام موشکی»، «برجام منطقه‌ای» و…

حقیقت اینست که آمریکا همه روش‌ها و راه‌های مقابله با ایران را در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، امنیتی، اجتماعی و… آزموده‌ و به فضل الهی در همه موارد تودهنی خورده و با خواری و افتضاح، طعم تلخ شکست را چشیده‌است.

علاوه بر غائله دیماه سال گذشته که با حضور پرشکوه مردم در مراسم ۲۲ بهمن، شکست خوردند، و نیز تیرماه امسال بود که وعده نابودی و تجزیه کشور را در تابستان داغ از طریق گسترش و تبدیل اعتراضات مردمی به اغتشاش و شورش داده بودند، و سیلی محکم‌تری از ملت ایران خوردند. همچنین در دو ماه اخیر نیز با مساعدت و همراهی شبکه همکاران داخلی، جنگ دلار را برای فشار به نظام اسلامی راه انداختند که در این عرصه نیز با شکست مواجه شده و خواهند شد.

شیطان بزرگ خوب می‌داند که بزودی شکست بزرگی از ملت ایران خواهد خورد لذا ریولین (رئیس رژیم جلاد و کودک‌کش صهیونیستی) در دیدار با مرکل، ناله سر داده که: «اکنون زمان پیوستن به تحریم‌های مؤثر علیه ایران است نه زمان دور زدن آنها. این جانور ایرانی را باید گرسنه گذاشت نه اینکه به آن غذا داد.».

امروز به همان میزان که غرب و مشخصاً آمریکا در سراشیبی سقوط قرار گرفته، ایران در مسیر فتح قله‌های اقتدار و بازگشت به دوران مجد و عظمت اسلام و ایران قرار دارد که: ‌«الیس الصبح بقریب» لذا باید با صبر و مقاومت، از این گردنه پُر پیچ و خم نیز عبور کرده و دماغ مستکبرین را به خاک مالید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد