روزنامه اطلاعات در مسیر برجسته سازی یک مهره لندن نشین گام برمی دارد

 عطاءالله مهاجرانی

                              عطاءالله مهاجرانی

روزنامه اطلاعات اخیراً در صفحات لایی خود ستونی را به عطاءالله مهاجرانی سپرده تا این مهره لندن‌نشین، به بهانه مرور تاریخ، در فضای سیاسی و رسانه‌ای آفتابی شود و تدریجا گذشته خیانت آلود وی از اذهان پاک شود. مهاجرانی در بحبوحه فتنه سبز، گروهی تحت عنوان «اتاق فکر جنبش سبز» را در لندن به همراه سروش و کدیور و بازرگان و اکبر گنجی راه انداخت که پس از ناکامی فتنه، از هم پاشید.

ویکی لیکس ۳۰ خرداد ۹۴ اسناد وزارت خارجه عربستان را منتشر کرد که یکی از آنها مربوط به درخواست بورسیه تحصیلی برای فرزند عطالله مهاجرانی وزیر اسبق و فراری ارشاد دولت اصلاحات بود. این نامه که خطاب به سعود الفیصل و درخواست بورسیه برای مقطع دکترا به مدت ۴ سال از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ است.

در سطور پایانی نامه عنوان شده بود که هزینه اجاره خانه در شهری که دانشگاه وارویک در آن واقع شده، نیز جز بورسیه لحاظ شود. سفارت عربستان در لندن هزینه بیش از ۱۲ هزار پوندی برای هر سال تحصیلی و هزینه‌ای بالغ بر ۴۲۵۶ پوند برای هزینه‌های زندگی فرزند مهاجرانی تامین کرده است.

پیش از آن نیز مهاجرانی از سوی رژیم سعودی به عضویت یک مرکز فرمالیته گفتگوی ادیان در اروپا در آمده بود.

وی همچنین سفری به عربستان داشت و در مراسم جشن شاه سعودی در بندر الجنادربه در کنار مهره‌های فاسدی مانند علیرضا نوری‌زاده و در کنار مقامات سعودی شرکت کرد. در حقیقت مهاجرانی به مدت چند سال، خود را به طور مطلق در خدمت رژیم انگلیس و رژیم سعودی قرار داد؛ هر چند که اکنون برای علی علیه السلام مقاله بنویسد و در روزنامه اطلاعات منتشر شود!

سید محمود دعایی

         مدیر مسئول روزنامه اطلاعات؛ سید محمود دعایی

ملاحظه: مدیر مسئول روزنامه اطلاعات (سید محمود دعایی) از چهره های مطرح در فتنه ۸۸ است که بارها در حمایت و تطهیر عناصر فتنه گر اقداماتی انجام داده و درحال حاضر نیز بطور مرموزی برای تطهیز یک مهره خبیث و خائن بسترسازی و زمینه چینی می کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد