ایران

ایران هراسی با طرح احیای امپراطوری پارس تحت پوشش انقلاب اسلامی ایران!

 

ایران هراسی

                  پروژه ایران هراسی با عنوان امپراطوری پارس

روزگاری در فکر این بودند که قراردادهایی مثل ترکمانچای را در ایران ‌اجرا و بخش‌های زیادی را از ایران جدا کنند، روزگاری پادشاهان بی‌لیاقت خاک وطنمان ایران را به دیگران واگذار می‌کردند و باخیال راحت می‌گفتند بحرین را شوهر داده اند، روزگاری بود که ایران عزیز لحظه به لحظه کوچکتر می‌شد… اما امروز وضعیت به گونه دیگری است؛ واشنگتن‌پست از احیای امپراطوری پارس ابراز نگرانی!! می‌کند و می‌نویسند:

در سیطره و نفوذ ایران هیچ شکی وجود ندارد، ایرانیان بصورت فزاینده در حال گسترش انقلاب اسلامی خودشان هستند؛ چیزی که ‌تنها می‌توان آن را امپراطوری جدید پارس نامید!!

Iran’s rules have left no room for doubt. They’ve been aggressively spreading their Islamic Revolution and constructing what can only be called a #new_Persian_Empire.

https://m.washingtontimes.com/news/2017/sep/19/iran-situation-required-careful-us-involvement/

امروز تشیع آنقدر قدرتمند شده است که موسسه پیو مقاله ای باعنوان تجدید حیات اسلام شیعی منتشر می‌کند و از افزایش قدرت مکتب شیعی در جهان سخن میگوید.

The Revival of Shia Islam | Pew Research Center

 امروز ایران به جمع هشت قدرت برتر جهان پیوسته (به نقل از مجله آمریکایی اینترست) به گونه ای که در معادلات جهانی نقش تعیین‌کننده ای ایفا میکند.

The Eight Great Powers of 2016: Iran Joins the ClubWALTER RUSSELL MEAD &HARRY ZIEVE COHEN

هنری کیسینجر، استراتژیست برجسته و وزیر خارجه اسبق آمریکا نیز مدتی قبل در مصاحبه با رادیو «ان پی آر»، ایران را تهدیدی بزرگ‌تر از «داعش» تلقی و عنوان کرده بود که اکنون خاورمیانه شاهد شکل‌گیری یک کمربند شیعی از تهران تا بیروت است، که این فرصتی برای احیای امپراطوری پارس را به ایران داده است.

ملاحظه: نظام سلطه خوب فهمیده‌ که روزگار شوهر دادن بحرین از سر ترس و بزدلی و نیز روزگار تحمیل عهدنامه‌ ترکمان‌چای از سر حماقت شاهان ایرانی به پایان رسیده و به برکت انقلاب اسلامی عصر تلألو و درخشش انقلاب اسلامی به‌عنوان طلیعه حکومت جهانی حضرت مهدی(ع) فرا رسیده‌ اما نکته ای که دشمن درصدد القاء و تاثیرگذاری آن به نفع خود است، ایجاد ایران هراسی و باور غلط در اذهان ملت های مسلمان نسبت به اهداف توسعه طلبانه و کشورگشایی ایران است که متاسفانه برخی مسئولین ناآگاه و یا مغرض خودی نیز به آن دامن زده و این ذهنیت بدبینانه را تقویت می کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد