کمین ایرانی برای شکار اف۱۶ رژیم صهیونیستی

بنا به گزارشات میدانی صبح امروز(۹۶/۱۱/۲۱) یک فروند پهباد ایرانی به سرزمین های اشغالی وارد و متعاقب آن، یک فروند بالگرد آپاچی برای مقابله با پهباد به پرواز در آمده و همزمان چهار فروند جنگنده اف- شانزده نیز به فضای سوریه تجاوز می نمایند تا مرکز کنترل پهباد را هدف قرار دهند. در این اثناء سامانه پدافندی سوریه بالگرد و هواپیماهای صهیونیستی را هدف قرار می هد.

منابع ارتش رژیم صیونیستی به روزنامه یدیعوت آحارونوت گفتند که جنگنده‌های اسرائیلی در کمینگاهی که ایرانی‌ها برایشان طراحی کرده بودند، گرفتار شدند. به گفته آنها ارسال پهپاد به سمت سرزمین‌های اشغالی در واقع ایجاد طعمه ای بود که با استفاده از فرصت پیش آمده اف ۱۶ صهیونیستیی را شکار کنند.

در این میان نکته جالب ادعای منابع صهیونیستی مبنی بر شلیک ۲۵ موشک برای شکار این جنگنده است، در حالی که این ۲۵ موشک نه برای شکار یک جنگنده، بلکه برای شکار ۴ جنگنده شلیک شده و از قرار معلوم به جنگنده های دیگر نیز بدون شک آسیب رسیده اما موفق به فرود شده اند. پیش از این نیز این موشک آسیب‌های جدی به برخی از جنگنده‌های اسرائیلی وارد کرده اما هیچ وقت این جنگنده‌ها به شکل رسمی سرنگونی شان تایید نشده بود.

در پی سرنگون شدن یک فروند جنگنده اف۱۶ ارتش رژیم صهیونیستی، این رژیم نیروی هوایی خود را به حال آماده‌باش درآورده واعلام کرده طی دو روز آتی حملات بیشتری به خاک سوریه خواهند داشت.

خبرگزاری رسمی سوریه «سانا»، ساعاتی پس از سقوط جنگنده اف-۱۶ اسرائیلی در نزدیکی جولان، از حملات جدید رژیم صهیونیستی خبر داد و اعلام کرد: پدافند هوایی ارتش (سوریه) با تجاوزهای جدید دشمن اسرائیلی در ریف دمشق مقابله کرده است.

ارتش رژیم اشغالگر قدس بعد از ظهر روز جاری ادعا کرد: سایت پدافندی الکسوه (در جنوب دمشق) را که گفته شده نیروهای ایرانی در آن مستقر بوده اند، با چند موشک هدف قرار داده است.

ملاحظه: با سقوط هواپیمای فوق و احتمالا بالگرد آپاچی، رژیم صهیونیستی دچار وحشت و اضطراب زایدالوصفی شده و آعلام آماده باش و تهدید به حملات بعدی نیز صرفاً به دلیل همین ترس و اضطراب و با هدف روحیه دادن به خلبانان متجاوز صهیونیستی صورت گرفته است. شایان ذکر است تنها مزیت و برتری ارتش صهیونیستی، وجود نیروی هوایی مجهز به هواپیماهای پیشرفته است که در صورت، مقابله جدی سامانه پدافند هوایی محور مقاومت با آنها، این مزیت و برتری نیز از بین خواهد رفت.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد