فضای مجازی

دستان پنهان رژیم صهیونیستی در عبور از سیستم فیلترینگ تلگرام در ایران و روسیه


بنا به گزارش مرکز آپا، با بررسی های به عمل آمده مشخص شده که تلگرام روسی با نام teleru توسط تیم های سایبری رژیم صهیونیستی طراحی و در اختیار گروه های روسی مخالف فیلترینگ قرار گرفته و همین نسخه از تلگرام نیز هم اکنون در ایران مورد استفاده گروه های معاند داخلی برای عبور از فیلترینگ قرار می گیرد.
ملاحظه: برخلاف ادعای روسی بودن اپلیکیشن فوق، کلیه سرورهای این نسخه در سرزمین های اشغالی مستقر می باشد و در آن از تکنولوژی پیشرفته ای با استفاده از فضای dark web برای عبور از فیلترینگ استفاده شده است.
به همین جهت می توان به راحتی تشخیص داد که دستان پنهان موساد در هدایت و حمایت از نا آرامی های اخیر کاملاً مشخص است و نیز در تلاطمات بازار سکه وارز، نقش بی بدیلی توسط تلگرام (فضای مجازی) ایفا شده و همچنان در حال انجام است.
در این راستا ذکر این نکته مهم لازم است که بخش اعظم تلاش و اهتمام دشمن در حوزه جنگ نرم و عملیات روانی بوده و در این بستر است که اتفاقاً نقطه ضعف عمده کشور است و دشمن نیز بخوبی از آن استفاده می کند فلذا متصدیان مربوطه بایستی با در اختیار گرفتن مدیریت فضای مجازی، اجازه ندهند، پیاده_نظام دشمن از ناحیه عملیات روانی، اهداف پلید نظام سلطه را اجرایی نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد