برگزاری رزمایش مشترک توسط ارتش ج.ا.ا با همکاری یگانهایی از سپاه

به نقل از روابط عمومی ارتش، بامداد روز دوشنبه (۹۶/۱۱/۲) رزمایش مشترکی با اعلام رمز یا رسول الله(ص) توسط امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و رئیس هیات مدیره، رزمایش مشترک محمد رسول الله(ص) ۵ آغاز شد. این رزمایش با هدف افزایش مهارت و آمادگی های دفاعی و همچنین ارتقای روحیه سلحشوری کارکنان و انتقال تجربیات، ارزیابی آموزش های سالیانه و تمرین همچنین هماهنگی بین نیروهای تابعه ارتش برگزار می شود.

گفتنی است، وسعت این رزمایش مشترک سه میلیون کیلومتر مربع در محدوده جنوب و جنوب شرق کشور، سواحل مکران و دریای عمان تا مدار ۱۵ درجه شمالی می باشد که در آن نیروهای دریایی، زمینی، هوایی و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) حضور گسترده ای دارند.

ملاحظه: در شرایطی که تهدیدات خارجی با عناوین مختلف وجود دارد و هرازچندگاهی سران استکباری اظهارات جنگ افروزانه بر زبان می آورند، ضرورت حفظ روحیه نیروهای خودی و انجام رزمایش ها در ابعاد مختلف متناسب با سمت و سوی تهدیدات، مضاعف بنظر می رسد و انجام چنین برنامه هایی می تواند جبنه بازدارندگی داشته و دشمن را از دست زدن به هرگونه ماجراجویی منصرف کرده ضمن اینکه برای نیروهای محور مقاومت و مبارزین مسلمان در کشورهای مختلف نیز موجبات تقویت روحیه و پشت گرمی را فراهم می کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد