موسوی

تجلیل مقام معظم رهبری از مواضع اخیر فرماندهی کل ارتش

آقا

                              مقام معظم رهبری

مقام معظم رهبری از مواضع اخیر فرماندهی کل ارتش تجلیل کردند و فرمودند: آقای موسوی در عین پایبندی به ارتش، سخنان بسیار خوبی در خصوص اتحاد نیروهای مسلح بیان کردند که این نشان‌دهنده عقل مدیریتی و صفای باطنی است و ارتش را در چشم مردم بیش از پیش ارزشمند می‌کند.

موسوی

               امیرسرلشکر موسوی؛ فرماندهی کل ارتش

ملاحظه: روزی که همه به ارتش تبریک می‌گفتند، این فرمانده ارتش بود که به دفاع از سپاه برخاست. دلیل آن واضح است. او می داند هرگونه شکاف بین نیروهای مسلح، امنیت را به خطر می اندازد و این خط قرمز نظام است.

یکی از کارهایی که باعث عدم‌ کفایت بنی‌صدر شد، اختلاف‌ افکنی بین ارتش و سپاه و تضعیف نیروهای سپاهی بود؛ درحال حاضر نیز برخی از مسئولین باز همان تاکتیک تکراری را در پیش گرفته و با اظهارات نسنجیده، افکار عمومی را نسبت به یکی از نیروهای مسلح حاضر در صحنه های داخلی (سپاه) بدبین کرده و تلویحا این نیرو را متهم به فساد و سیاسی‌بازی نموده، آن‌هم در روزهایی که نزدیکان همین مسئولین متهم فساد نجومی هستند و قیمت دلار سر به فلک کشیده است.

اما امیر سرلشکر موسوی، فرمانده ارتش اینگونه جواب کنایه‌های مسئولین را داد که تقدیر رهبر معظم انقلاب را نیز در پی داشت: اینکه کسی بگوید سپاه چرا وارد برخی عرصه‌ها‌ می‌شود، یا متوجه نمی‌شود یا نمی‌خواهد متوجه شود؛ دوست دارم بروم پایگاه بسیج خدمت کنم؛ قضاوت‌های ناصحیح درباره سپاه تازگی ندارد؛ ارتش دست از دست سپاه بیرون نخواهد آورد.

ارتش و سپاه

                     نماد برادری و همکاری ارتش و سپاه

امیر موسوی در همایشی که در سازمان بسیج برگزار شد، اظهار داشت: یکی از توفیقات و افتخارات این سرباز اینست که سال‌هاست که خداوند توفیق داده که عضویت بسیج را دارم و هر سال که به شهرستان می‌روم، پایگاه محله، وظایف بنده را طلب می‌کند و بابت آن توضیح می‌دهم.

حضور بنده در بسیج با هدف تودهنی زدن به دشمنان نظام است، چرا که آنها فکر می‌کنند که می‌توانند به این دیوار مستحکمی که ارتش و سپاه در برابر نفوذ آنها ایجاد کرده‌اند، خدشه‌ای وارد کنند.

دیدگاه‌های غلطی که توسط عده‌ای در داخل درباره سپاه شکل گرفته، ناشی از اینست که سپاه را با نیروهای مسلح رسمی دیگر کشورها مقایسه می‌کنند.

بزرگ‌پاسدار این نظام مقام معظم رهبری هستند ولی نهادی که پاسداری نظام را به‌عهده داشته و دارد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

پس از جنگ تحمیلی، انقلاب اسلامی با تهدیدی ترکیبی مواجه شد و طبیعی بود که سپاه پاسداران انقلاب به‌دلیل وظیفه‌اش باید در برابر تهدیدات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی ورود کند و اینکه عده‌ای می‌گویند چرا سپاه وارد این عرصه‌ها می‌شود یا نمی‌دانند یا خود را به غفلت زده‌اند.

همه ما باید بدانیم که اگر سپاه نبود انقلاب نبود و ارتش قهرمان نیز به این پیمان خود استوار است که دست از دست سپاه برندارد تا زمانی که رژیم منحوس صهیونیستی از صحنه روزگار محو شود.

فرمانده کل ارتش در خصوص برخی اظهارات تفرقه افکنانه برای ایجاد اختلاف بین سپاه و ارتش، گفت: آن ها موفق نمی شوند و فقط خود را خسته می کنند.

سرلشکر موسوی همچنین افزود: بصیرت و دشمن شناسی رمز فائق آمدن بر جنگ دشمنان علیه ملت است؛ اگر بر اصولمان پایبند باشیم، پیروز خواهیم شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد