عملیات بزرگ نیروهای یمنی و انهدام یک ستون زرهی در عمق خاک سعودی

یگان موشکی و توپخانه ارتش یمن جمعه شب یک کاروان از تانک های عربستان را در خاک این کشور هدف قرار داده و منهدم کردند.

به گزارش پایگاه خبری المسیره یمن، یگان موشکی و توپخانه ارتش یمن کاروان تانک های سعودی را در غرب پایگاه نظامی «السدیس» واقع در استان نجران عربستان هدف قرار دادند.

 

بنابراین گزارش، نیروهای یمنی پس از رصد و شناسایی یک گروه سوار زرهی موفق به انهدام آن در عمق خاک عربستان شدند؛ در این عملیات، شماری از نیروهای سعودی نیز کشته و زخمی شدند.

رسانه های سعودی از کشته شدن ۴ نظامی این کشور در مقابله با مبارزان یمنی در مرزهای جنوبی عربستان خبر دادند که نشاندهنده تلفات بالا و شکست سنگین نیروهای سعودی می باشد.

درهمین حال، نیروهای یمنی در استان بیضا طی عملیاتی شماری از نیروهای وابسته به عربستان را در منطقه «قانیه» به هلاکت رساندند.
نیروهای ارتش یمن در شهرستان «نهم» واقع در استان صنعا نیز عملیات نیروهای وابسته عبدر ربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن را در ارتفاعات «الریاح» و «العیاشات» دفع و شماری از آنها را کشته یا زخمی کردند.
یک منبع نظامی یمن روز گذشته (۹۷/۴/۲۲) اعلام کرد: طی ۴۸ ساعت گذشته در عملیات موشکی نیروهای یمن به ساحل غربی دستکم ۳۴ نظامی و مزدور سعودی کشته شدند.

همچنین نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن انبارهای سلاح و ذخیره نیروهای متجاوز سعودی را در ساحل غربی با موشک بالستک هدف قرار دادند.

ملاحظه: علیرغم هجوم بسیار گسترده متجاوزین به ساحل غربی یمن (الحدیده) و حمایت مستقیم آمریکا، رژیم صهیونیستی و چند کشور اروپایی از آنها، ولی بحول و قوه الهی متجاوزین تاکنون نتوانسته اند کمترین دست آورد نظامی را در عرصه میدانی کسب کنند و در پی هر حمله ای با دادن تلفات بالا مجبور به عقب نشینی و فرار از منطقه مورد حمله شده اند.

نیروهای مبارز یمنی تاکنون به دلیل پوشش هوایی بسیار گسترده متجاوزین، بدون تجمع در مناطق عملیاتی (که در آن صورت قطعا متحمل تلفات می شوند) بصورت جنگ نامنظم، اقدام به اجرای کمین در مسیر نیروهای متجاوز نموده و از آنها تلفات می گیرند و همین امر موجب شده تا نیروهای ائتلاف نتوانند منطقه ای را تثبیت نموده و در آن استقرار پیدا کنند و لذا جنگ بصورت فرسایشی ادامه دارد و هر روز که می گذرد تلفات و خسارات دشمن بیشتر و بیشتر می گردد.

علاوه بر آن جبهه مقاومت با داشتن اطلاعات دقیق از فعل و انفعالات و جابجایی نظامی دشمن، نیروهای خود را به داخل خاک سعودی اعزام و ضربات مهلکی در عقبه نیروهای دشمن به آنان وارد کرده و پشت جبهه آنها را ناامن می کنند که این تاکتیک تاثیر فوق العاده ای در روحیه دشمن دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد