ارتش با آمادگی‌های خود در کنار سپاه؛ میدان دار هرگونه ابتکار عمل
 
محمدحسنی

                        حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی رییس عقیدتی سیاسی ارتش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: ارتش با تقویت بنیه دفاعی، اعتقادی، بصیرتی و انقلابی‌گری خویش در کنار سایر نیروهای مسلح به ویژه سپاه قدرتمند تبدیل به قدرت بازدارنده‌ای شده که هر گونه ابتکار عمل را از دشمن گرفته است.

روز گذشته (۹۷/۷/۲۰) حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه تهران گفت: امروز شاهد اصرار بسیاری از ارتشیان برای حضور در جمع مدافعان حرم برای دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) هستیم که به دلایلی مسئولان عالیرتبه نظام اجازه حضور ارتش را به صورت مستقیم در جبهه مقاومت ندادند. 

وی ادامه داد: اگر چنین اجازه‌ای صادر شود، شما می‌توانید همه ارتش را در جبهه مقاومت، حاضر بزرگ ببینید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تقویت بنیه دفاعی، اعتقادی، بصیرتی و انقلابی‌گری خویش در کنار سایر نیروهای مسلح به ویژه سپاهِ قدرتمند، تبدیل به قدرت بازدارنده‌ای شده که هر گونه ابتکار عمل را از دشمن گرفته و اگر دشمنان ایران اسلامی گرفتار خطای محاسباتی شوند، شناسنامه سیاسی آنها باطل می‌شود.

ملاحظه: در آستانه فرا رسیدن سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمان تاریخی امام خمینی(ره)، مراسم گرامیداشت این روز در نماز جمعه های ۳۷۲ نقطه از کشور برگزار شده و طی آن نمایندگان این سازمان با حضور در مساجد و مصلی های کشور، پیش از خطبه های نماز جمعه به سخنرانی پرداخته اند.

در این رابطه اظهارات حجت الاسلام حسنی بسیار جذاب و وحدت آفرین توصیف شده که موجب ترس و وحشت در اردوگاه دشمنان منطقه ای و بین المللی خواهد شد و طرح های تفرقه افکنانه بین نیروهای مسلح را نیز نقش بر آب می کند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد