هلاکت دههامزدورسعودی درجریان عملیات ارتش یمن درشهر مرزی «عسیر»

ارتش و کمیته های مردمی یمن طی عملیاتی در شهر مرزی «عسیر» دهها مزدور سعودی را به هلاکت رساندند. این درحالیست که عملیات های کوبنده و با صلابت مبارزین یمنی علیه مزدوران سعودی در جبهه های مختلف ادامه دارد.

عملیات ارتش یمن در شهر مرزی «عسیر»/ دهها مزدور کشته شدند

ملاحظه: متعاقب برگزاری دو دور مذاکره در اروپا و اردن، نیروهای وابسته به انصارالله نشان دادند هم در میدان سیاست و هم در جبهه نبرد دست بالا را داشته فلذا ائتلاف سعودی-آمریکایی طی چند ماه اخیر به دلایل مختلف به ویژه فقدان روحیه نظامیان و مزدوران بکلی دچار ضعف و فرسایش شده و قادر به مدیریت جنگ علیه یمن نمی باشند از طرفی اختلافاتی در بین کشورهای همراه با رژیم سعودی بروز کرده و در صحنه عملیاتی با مشکلات زیادی روبرو شده اند.

در مجموع وضعیت فعلی جنگ در یمن نشان می دهد که ادامه درگیری ها نه تنها جنبه فرسایشی علیه محور شرارت پیدا کرده و فقط از آنها تلفات می گیرد، بلکه نیروهای انصارالله هر روز با انگیزه و روحیه بالاتری در میدان ظاهر شده و پیروزی های بیشتری کسب می کنند بنابراین دشمن در یک بلاتکلیفی شکننده قرار گرفته و راهی جز پذیرش شکست و خارج شدن بدون کوچکترین دستاوردی ندارد که البته آثار و پیامدهای چنین نتیجه ای نیز برایشان فاجعه بار و غیرقابل برآورد است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد