حضور مدیران ورزشی علاقمند بر مسند هیات های ورزشی باعث رشد و پویایی ورزش در کشور است.

حضور مدیران ورزشی علاقمند بر مسند هیات های ورزشی باعث رشد و پویایی ورزش در کشور است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم اسماعیل لشکری فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران با دکتر سید کاظم چابک رئیس هیات تنیس استان فارس و مدیر بیمارستان اردیبهشت دیدار و در این نشست بیان کرد: حضور مدیران ورزشی علاقمند بر مسند هیات های ورزشی باعث رشد و پویایی ورزش در کشور است.

امیر سرتیپ دوم لشکری در این مراسم ضمن خیر مقدم به دکتر چابک و هیئت همراه گفت: رشته تنیس یکی از ورزش های مفرح و پر طرفدار در این مجموعه می باشد و با توجه به تجهیز و برخورداری این پایگاه از بهترین امکانات ورزشی، تمام تلاش ما بر این است که افراد بیشتری از این خدمات استفاده و بهره مند گردند.

وی افزود: پایگاه هوایی شهید دوران زیر ساخت های خوبی برای اشاعه ورزش دارد و ما تعامل بسیار خوبی با هیات های ورزشی استان فارس و شهر شیراز داریم و برای داشتن شهری با نشاط و شاداب آماده همکاری با سایر نهادها و ارگانها هستیم و آمادگی داریم تا با همکاری هیات تنیس استان چهار زمین تنیس در پایگاه هوایی شهید دوران که قابل دسترسی جهت مردم منطقه نیز باشد راه اندازی کنیم .

در ادامه، چابک رییس هیات تنیس فارس ضمن ابراز خشنودی از تلاشهای امیر لشکری به جهت نگاه ویژه به امر توسعه ورزش گفت: از این که فرمانده ای دلسوز و علاقمند به ورزش مسئولیت پایگاه هوایی شهید دوران را برعهده دارد مسرویم و از ایشان به جهت تلاشهایشان تقدیر و تشکر داریم.

وی افزود : بدون شک پایگاه هوایی شهید دوران یکی از قطب های ورزش فارس و شهر شیراز است و امیدواریم با حمایت های خوب فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران بتوانیم این ورزش را در جنوب شهر شیراز جهت خانواده کارکنان پایگاه و مردم این منطقه که از برخورداری امکانات ورزشی محروم هستند به بهره برداری برسانیم.

گفتنی است در این دیدار مقرر شد چهار زمین تنیس در پایگاه هوایی شهید دوران راه اندازی شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد