اسلام هراسی

اسلام ستیزی غربی ها از طریق ارائه چهره ای خشن از شیعیان

چهره خشن

 

در بالا تصویری مشاهده می شود که ایندیپندنت با عنوان “عاشورا مقدس‌ترین روز شیعیان” منتشر کرده و در آن چهره ای خشن و غیرانسانی از شیعیان و عزاداران حسینی که هیچ منطق و فهمی در آن مشاهده نمی شود، ارائه می دهد.

مسلما آنچه غربی ها بر آن اصرار دارند و خواهان انتشار آن می باشند، معرفی شیعیان با چهره ای خشن، غیرعقلانی و وحشی است تا به این وسیله جلوی موج گرایش به اسلام و خصوصا اسلام ناب یعنی شیعه را گرفته و در صورت تمایل اروپا به مسلمان شدن، لااقل بسمت اسلام با گرایش اهل تسنن سوق یابند.

در هر حال آیا شایسته است ما شیعیان کارهایی انجام دهیم که “حماسه ی حسینی” اینگونه به جهانیان معرفی شود؟

ملاحظه: از سال ها پیش دشمنان اسلام و تشیع با حمایت همه جانبه از چهره های منحرفی در اروپا و بویژه لندن (شیعه های انگلیسی)، و در اختیار گذاشتن رسانه های متعدد به آنها، اعمال و رفتار احمقانه آنها را به عنوان راه و روش شیعیان تبلیغ کرده و با انتشار هزاران فیلم و کلیپ خشن و خون آلود از آنها به مخاطبین خود اینطور تلقی کرده اند که شیعه یعنی خونریز و کسی که به خود و خانواده اش رحم نمی کند. حتی در موتورهای جستجوی اینترنتی نیز کلمه شیعه را با تصاویر خون آلود و تنفرآمیز تعریف می کنند. لذا در این شرایط بایستی دلسوزان و ارادتمندان مکتب تشیع از هر عمل و شعاری که موجب وهن اسلام و بهره برداری سوء دشمنان می شود خودداری کرده و از آن تبری نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد